عایق جایگزین پشم سنگ

جایگزین پشم سنگ 1200x480 - عایق جایگزین پشم سنگ

عایق جایگزین پشم سنگ

عایق جایگزین پشم سنگ : یکی از دلایل اصلی استفاده نکردن از پشم سنگ در بخش های مختلف صنعت بهداشتی نبودن آن می باشد. با توجه به  این مهم همه در پی پیدا کردن محصولی کاملا بهداشتی به عنوان جایگزینی برای پشم سنگ می باشند. عایق حرارتی ایزوهُم را می توان در بخش های مختلف صنعت و ساختمان به جای پشم سنگ مورد استفاده قرار داد.

از خصوصیات عایق جایگزین پشم سنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- کند سوز و غیر قابل اشتعال 2- 100 درصد بهداشتی و بدون ریزش الیاف آلاینده 3- آنتی باکتریال 4- عدم ایجاد حساسیت های پوستی و تنفسی 5- مناسب برای استفاده در سازه های فلزی و سوله ها 6- عمر بالای محصول 7- عدم شکستگی و از هم گسستگی محصول عایق حرارتی ایزوهم 8- مقاوم در برابر ضربه و فشار 9- عدم جذب رطوبت
5 300x225 - عایق جایگزین پشم سنگ

نمونه تصویری از عایق صوتی و حرارتی ایزوهُم

توضیحات عایق جایگزین پشم سنگ

عایق حرارتی ایزوهُم با توجه به دلایل ذکر شده توانسته عایق جایگزین پشم سنگ قرار گیرد. از دیگر مشکلات پشم سنگ می توان ، خطرات ابتلا به سرطان را نام برد. و برای اشخاصی که به صورت مداوم با آن در ارتباط هستند خطرناک می باشد و می تواند خسارات جبران ناپذیری را ایجاد نماید. پشم سنگ در مکان های مرطوب کارایی خود را از دست می دهد و عملا در این چنین مکان هایی قابل استفاده نمی باشد. این در حالی است که جایگزین پشم سنگ به هیچ عنوان جذب رطوبت ندارد ودرمکان های مرطوب به راحتی قابل استفاده می باشد. ضخامت و همچنین وزن محصولات در پروژه از نکات حائز اهمیت  به شمار می رود. یعنی محصول منتخب باید دارای وزن مناسب و ضخامت مناسب باشد. میزان وزن وکارایی محصول رابطه مستقیم  با یکدیگر دارد. عایق حرارتی ایزوهُم به عنوان جایگزین پشم سنگ با وزن ناچیز نسبت به ضخامت می تواند به همان مقدار موثر باشد. در سازه های فلزی و سوله ها هر ساله باید عایق کاری ترمیم و تعویض گردد ، این در حالی است که جایگزین پشم سنگ نیازی به تعویض یا ترمیم در کوتاه مدت ندارد.
جایگزین پشم سنگ 300x300 - عایق جایگزین پشم سنگ

عایق جایگزین پشم سنگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *