عایق های صوتی و حرارتی ایزوهم

۱۰ درصد تخفیف برای خرید های بالای 500 متر

عایق صوتی در اصفهان

عایق صوتی در اصفهان

عایق صوتی در اصفهان : افرادی که در شهرها زندگی می کنند و افرادی که به شهرها مهاجرت می کنند رو به افزایش است، در نتیجه رشد جمعیت باعث ساخت و ساز بیشتر و افزایش بی رویه ساختمان سازی شده است.  بنابراین تعداد بیشتری از انسان های آپارتمان نشین در معرض آلودگی صوتی قرار می گیرد. آلودگی صوتی باعث از بین رفتن آرامش و آسایش شده است که این مسئله می تواند برای سلامتی  مضر باشد. مطالعات نشان دهنده آن است در صورت از بین رفتن آرامش، انسان دچار اختلالاتی از جمله اختلالات خواب و روانی می شود. برخی از این اختلالات ممکن است تا آخر عمر همراه انسان باشد. شرکت عایق ایزوهم تدبیری اندیشیده است  تا تأثیرات آلودگی صوتی را با انجام اقداماتی به حداقل برساند.

بهترین راه حل عایق بندی دیوارها، سقف، کف ساختمان و … بسته به نوع نیاز است. شرکت عایق ایزوهم با ارائه محصولی با 4 مزیت (عایق رطوبتی، عایق صوتی، عایق حرارتی و عایق مقاوم سازی) از جنس الیاف پلی استر می‌تواند از امواج صوتی ناخواسته و غیر مستقیم  جلوگیری می کند. این عایق صوتی می‌تواند از انتقال امواج ناخواسته صدا و پژواک از منبع به شنونده بدون مطرح بودن فاصله و دخالت اشیاء در مسیر صدا ممکن سازد.

عایق صوتی در اصفهان
عایق صوتی در اصفهان

برای کاهش و جلوگیری از انتقال صدا از محیطی به محیط دیگر توسط یک متریال یا پوشش را عایق صوتی می‌گویند.

 

امروزه یکی از مشکلات رایج در جوامع ، آلودگی صوتی است. از عایقکاری صوتی در اصفهان، نه تنها در صنعت، بلکه در ادارات و منازل نیز استفاده می شود.

در کشورهای توسعه یافته یکی از معیارهای ارزش گذاری بر ملک عایق کاری صوتی ملک است. این موضوع در کشورهای پیشرفته بسیار مهم و جدی میباشد، اما متأسفانه در کشور ایران به خصوص در ادارات و منازل مسکونی  به دلیل کاهش برخی از هزینه ها در عملیات ساخت و ساز و دست یافتن به سودی بیشتر، بسیاری از پروژه های در حال ساخت و یا ساخته شده در کشور (خصوصاً در سال های اخیر) فاقد عایق های صوتی استاندارد بوده که این امر موجب عبور صوت به محیط های پیرامون شده و آرامش افراد را تحت تأثیر خود قرار خواهد داد.

عایق صوتی در اصفهان
عایق صوتی در اصفهان

[whatsapp_button id=”2366″]

براساس تحقیقات انجام شده توسط یکی از شرکتهای اروپایی، نزدیک به 33% افرادی که در معرض آلودگی صوتی محیط های مسکونی (آلودگی صوتی ناشی از افراد، همسایه ها، مهمانی های شلوغ و صدای بوق وسایل نقلیه هستند) دچار استرس و اختلالات در خواب می شوند که این اختلالات می تواند تا دو سال طول بکشد. 10% کل این افراد، ممکن است دچار اختلالات دائمی شوند. در انگلستان، 1.8 میلیون نفر از داشتن همسایه شلوغ و پرسرو صدا شکایت کرده اند که نزدیک به 7% آنها دچار اختلالات دائمی شده اند.

تحقیقات انجام شده در زمینه عایق های صوتی در اصفهان  استفاده از 2 تا 5 سانتی متر ضخامت عایق صوتی با فناوری نوین در کاهش انتقال صوت بسیار تاثیر گذار است وعلاوه بر جذب صدا میتوان بیش از %80 در مصرف انرژی (جلوگیری از پرت انرژی از دیوارهای خارجی) نیز صرفه جویی به عمل آورد.

 

چندین روش برای کاهش صوت با عایق صدا در اصفهان وجود دارد که رایج ترین آن دوجداره کردن دیوار ها میباشد که مابین آن از ورق های فوم ،پشم سنگ،پشم شیشه،فوم پلی اورتان و … استفاده میگردد. این روشها علاوه بر خطرات آتش سوزی و مشکلات تفسی و مضر بودن برای سلامتی وزن بسیار زیادی را هم به ساختمان متحمل میکند.

امروزه سبک سازی در جهان مهمترین مبحث در طراحی و اجرا ساختمان میباشد و با بالا رفتن قیمت خانه باید نهایت استفاده را از ابعاد نمود.

بهترین متریال برای عایق صوتی در اصفهان ودیگر نقاط ایران عایق ایزوهم میباشد.عایق صوتی ایزوهم جدیدترین و مدرن ترین نسل عایق های جاذب صدا در دنیا بوده (در مصارف صنعتی و ساختمانی برای دیوارهای مشترک، سقف، کف و …) و از لحاظ کیفی بسیار مطلـوب و کـارآمد می باشند برای عایق کردن دیوار می توانید از عایق صوتی دیوار مشترک استفاده کنید.

عایق ایزوهم یک عایق چندمنظوره با عنوان عایق صوتی در اصفهان،عایق حرارتی در اصفهان،عایق رطوبتی در اصفهان و عایق مقاوم سازی ساختمان برای اولین بار در ایران ثبت و اختراع ملی شده است.

عایق ایزوهم بخاطر حسن و نکات حائز اهمیتش میتوان به عنوان بهترین عایق صوت در اصفهان در بخش های صنعتی،اداری و ساختمان در کشور نامبرد.

نکات قابل توجه عایق صوتی ایزوهم:

•عایق حرارتی و برودتی (ضریب حرارتی w/mk 0.034 )
• عایق صوتی (16dB الی 61dB)
• ضد رطوبت
• ضد زلزله ( ۲۲۰۰kpaوزن بار کششی)
• دارای تائیدیه بهداشت و اروپا
• عمراستثنائی (100 سال)

عایق صوتی در اصفهان
عایق صوتی در اصفهان

ما نماینده رسمی عایق صوتی در اصفهان از شرکت ایزوهُم هستیم وبا تجربه چندساله و رزومه قوی در کشور با اکیپ های حرفه ای مفتخریم آرامش را به همشهریان عزیزمان هدیه دهیم.ما در ساختمان ها با استفاده از محصولات متنوع شرکت ایزوهُم  میتوانیم در مرحله ساخت و یا در ساختمان های در حال سکونت عایق صوتی را در کمترین زمان و بدون تخریب انجام دهیم.

در یک ساختمان چند طبقه با واحدهای متعدد در طبقات با توجه به مصالح مورد استفاده شده و ضخامت کم دیوار های مشترک و همچنین کف ، مشکلات صوتی و تراگسیل صوت از دیوار ها و نوفه کوبه ای به طبقه پایین به وفور گریبان ساکنین را خواهد گرفت.
به دلیل عدم انجام مرحله ی عایق کاری در ساختمان و تبادل صدای محیط در درون منازل آرامش خانواده مختل می شود. برای عایق صدا میتوانید از عایق صوتی کف استفاده نمایید.
با مطالعه و بررسی مناسب می توان به این نتیجه دست یافت که هزینه ی عدم عایق کاری به مراتب بیشتر از هزینه ی عایق کاری مناسب در طولانی مدت است.

مزیت های حائز اهمیت عایق صوتی ایزوهُم:

کاهش صوت نسبت به ضخامت محصول  از 80 الی 100 درصد در هر لایه از محصول
ضخامت بسیار ناچیز نسبت به محصولات رقیب
کاملا بهداشتی
عدم ایجاد حساسیت های پوستی و تنفسی
سهولت در اجرا
دارای تاییدیه های مرکز تحقیقات ، مسکن و شهر سازی و تاییدیه های بین المللی
عمر طولانی

مقاوم در برابر رطوبت
بار کششی بالای محصول
مقاوم در برابر ضربه
قیمت رقابتی
سازگار با محیط زیست

 

از جمله هزینه های جبران ناپذیر بر اثر عدم اجرای عایق صوتی مناسب در منازل:

عدم وجود حریم خصوصی در منازل
صلب آسایش از دیگران و همچنین نداشتن آرامش در منزل
نداشتن مکانی برای استراحت
فشار بر سیستم عصبی با توجه به تنش های وارده که باعث اختلال در رفتار و گفتار می گردد.
و در پایان هرج و مرج در میان ساکنین ساختمان

 

 

حریم شخصی برای هر خانواده ای لازم و ضروری است.و این وظیفه ماست که این حریم شخصی را به همراه آرامش به خانوادمان هدیه کنیم  تا کودکانمان آزادانه در خانه بازی کنند و خودتان در آرامش استراحت و زندگی کنید و از الان با صرفه جویی در انرژی برای فرزندانمان آینده سازی کنیم.

[whatsapp_button id=”2366″]

2 دیدگاه دربارهٔ «عایق صوتی در اصفهان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا